Muzyka i Film

Obrączki z zapisem nut, tekstami piosenek, grafikami zespołów muzycznych, cytatów z kultowych filmów.

scroll
  Obrączki ślubne C147

obrączki C147

5350 zł

Obrączki z zapisem nut.

  Obrączki ślubne C149

obrączki C149

3550 zł

Obrączki z klatką filmową.

  Obrączki ślubne C151

obrączki C151

6490 zł

Obrączki z Małym Księciem.

  Obrączki ślubne B2

obrączki B2

5170 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota oraz z tytanu z brylantem.

  Obrączki ślubne C15

obrączki C15

5730 zł

Obrączki z palladu.

  obrączki z motywem sztuki i muzyki

obrączki C60

5970 zł

Obrączki z żółtego złota z nutami.

  Obrączki ślubne C109

obrączki C109

4620 zł

Młotkowane obrączki z tantalu i żółtego złota.

Obrączki z motywem sztuki – dla muzyków, bibliofilów i kinomaniaków

Doskonałe dla artystycznych dusz, którym sztuka towarzyszy każdego dnia – obrączki z motywem sztuki powstające w naszej pracowni będą wyjątkowym odzwierciedleniem pasji. Tworzymy biżuterię, która może w pełni wyrazić Państwa oczekiwania z naciskiem na najmniejsze detale i najwyższą jakość wykonania. To idealna propozycja dla muzyków, bibliofilów i kinomaniaków!

W naszej kolekcji mogą znaleźć Państwo różnorodne obrączki ślubne, które doskonale nadają się dla każdego miłośnika sztuki w różnych jej wydaniach. Oferujemy obrączki z nutami/dla muzyków oraz dla miłośników muzyki, którzy chcą, aby na ich biżuterii ślubnej znalazły się teksty piosenek, grafiki zespołów muzycznych lub zapisy nutowe ulubionych utworów. Dla miłośników książek przygotowaliśmy obrączki zawierające cytaty oraz motywy graficzne, które z nich pochodzą. Również dostępne są u nas obrączki przeznaczone dla kinomaniaków, na przykład z symbolami i cytatami z kultowych filmów.

Do produkcji obrączek ślubnych stosujemy różne rodzaje materiałów, między innymi są to złoto w kolorach białym, żółtym oraz różowym, pallad, tytan, tantal. Uzupełniamy je o precyzyjne grawerunki laserowe, kamienie szlachetne, a także różne faktury, na przykład młotkowane, błyszczące, satynowane. Dzięki temu nasza biżuteria może być w pełni dostosowana do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do zamówienia obrączek z motywem nut, z tekstami piosenek oraz cytatami z książek czy filmów – prosimy o kontakt z pracownią, by umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem!