Motyw IT

Obrączki dla geeków, z motywem kodu 0-1, układów scalonych itd.

scroll
 

obrączki H19

6280 zł

Obrączki z palladu i ze stali damasceńskiej z brylantem.

 

obrączki C22

3300 zł

Obrączki z kobaltu z brylantem.

 

obrączki C29

3400 zł

Obrączki z tantalu dla gamerów.

 

obrączki D6

4560 zł

Obrączki mokume gane ze srebra, palladu i tytanu z brylantami.

Obrączki z motywem IT – dla zapalonych gamerów, programistów i pasjonatów komputerów

Niepowtarzalna biżuteria ślubna, która powstała z myślą o pasjonatach – obrączki z motywem IT to doskonały wybór dla wszystkich fanów gier komputerowych, komputerów, programistów oraz par związanych z informatyką. Dzięki naszym obrączkom ślubnym mogą Państwo przedstawić własne zainteresowania, podkreślić swój indywidualizm i w unikatowy sposób wyrazić miłość!

Kolekcja biżuterii z motywami IT to unikatowe pomysły na obrączki ślubne dla każdego pasjonata komputerów. Przygotowujemy między innymi obrączki z grawerem kodu 0-1 na zamówienie, który możemy umieścić od wewnętrznej lub zewnętrznej strony szyny – to perfekcyjne obrączki dla programisty i programistki, w których można zawrzeć ukryty przekaz. Wykonujemy obrączki dla miłośników gier komputerowych z grawerowanymi napisami Player 1 i Player 2 w pikselowej czcionce. Możemy też wygrawerować na biżuterii układy scalone i inne wzory związane z komputerami i IT według Państwa życzeń.

Nasze obrączki z motywem IT wykonujemy z użyciem różnych typów materiałów, między innymi klasycznych kruszców jak białe, złote oraz różowe złoto, ale również rzadko spotykanego tantalu, kobaltu czy stali damasceńskiej. Stosujemy też starodawną technikę japońską mokume gane, która nadaje unikatowy wygląd biżuterii. Możemy też oprawiać w niej kamienie szlachetne, na przykład brylanty białe, czarne, kamienie kolorowe.

Gdy chcą Państwo zakupić obrączki z motywem IT, zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią – można zamówić je przez Internet lub podczas osobistego spotkania z przedstawicielem!

Nasza strona używa cookies.