Motywy
Górskie

Obrączki dla miłośników gór.

scroll
  Obrączki ślubne C55

obrączki C55

4990 zł

Obrączki z żółtego złota z górami i lasem.

  Obrączki ślubne C20

obrączki C20

6130 zł

Obrączki z tantalu, stali damasceńskiej i białego złota.

  Obrączki ślubne C53

obrączki C53

4770 zł

Obrączki z żółtego złota i tantalu z górami.

  Obrączki ślubne C56

obrączki C56

5280 zł

Obrączki z żółtego złota z motywem gór.

  Obrączki ślubne C57

obrączki C57

5640 zł

Obrączki z żółtego złota z górami.

  Obrączki ślubne C58

obrączki C58

3300 zł

Obrączki z kobaltu z brylantem z grawerem gór.

  Obrączki ślubne C105

obrączki C105

3400 zł

Obrączki z tantalu.

Obrączki z motywem górskim – dla fanów górskich wędrówek

Nieokiełznane, dzikie i majestatyczne – góry widoczne na naszych pierścionkach i obrączkach zaręczynowych zachwycają od pierwszego spojrzenia tak jak ich pierwowzory. Powstające w naszej pracowni obrączki z motywem górskim to unikatowa propozycja dla tych, których pasją są góry, ale również dla tych, którzy w górach się poznali. W tej kolekcji każdy entuzjasta gór znajdzie dla siebie coś perfekcyjnego!

Tworzymy obrączki z górskimi motywami, które w wyjątkowy sposób wyrażają zamiłowanie do gór – tych wysokich, i niskich, polskich i wznoszących się w pozostałych krajach. Tworzymy obrączki z Tatrami i innymi górskimi masywami, obrączki z górskimi panoramami i mapami, a także obrączki ze szczytami. Możemy umieścić na nich każdy górski motyw, dzięki czemu będą tak unikatowe i nieprzeciętne.

Do wykonania zdobień stosujemy technikę grawerowania. Dla maksymalnej precyzji stosujemy metodę grawerowania laserowego, dzięki której możemy odwzorować nawet najmniejsze detale górskich krajobrazów. Nasze obrączki z grawerem gór powstają z rozmaitych kruszców, między innymi złota białego, żółtego i różowego, ale też z materiałów rzadko spotykanych jak tantal, kobalt, stal damasceńska. Obrączkom możemy nadać również różne wykończenia, na przykład przez ich polerowanie, młotkowanie, satynowanie, a także umieszczamy w nich kamienie szlachetne.

Gdy pragną Państwo zakupić obrączki z Tatrami (mapami, szczytami) lub innymi motywami dla fanów górskich wędrówek, zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na spotkanie z przedstawicielem!