Motywy
Górskie

Obrączki dla miłośników gór.

scroll
 

obrączki C55

4390 zł

Obrączki z żółtego złota z górami i lasem.

 

obrączki C20

4390 zł

Obrączki z tantalu, stali damasceńskiej i białego złota.

 

obrączki C53

3590 zł

Obrączki z żółtego złota i tantalu z górami.

 

obrączki C56

4670 zł

Obrączki z żółtego złota z motywem gór.

 

obrączki C57

4980 zł

Obrączki z żółtego złota z górami.

 

obrączki C58

2500 zł

Obrączki z kobaltu z brylantem z grawerem gór.

 

obrączki C105

2700 zł

Obrączki z tantalu.

Nietypowe wzory obrączek ślubnych

Myśląc o zawarciu związku często szukają Państwo nietypowych rozwiązań, żeby sprawić, że ta ważna chwila będzie wyjątkowa. To samo dotyczy wyboru obrączek ślubnych. Wiadomo, że jest to wybór na całe życie, warto więc, żeby obrączki były dopasowane do Państwa stylu życia, ale były też pięknym symbolem miłości.

Oryginalne obrączki ślubne – nietypowe wzory
Obrączki ślubne powinny być oczywiście wyjątkowe i sprawiać nam radość, kiedy na nie patrzymy, ponieważ mają nam one towarzyszyć przez całe życie. Niektórzy wybierają klasyczne, zwykłe obrączki wykonane z żółtego lub z białego złota. W takich klasycznych rozwiązaniach często oprawiane są kamienie szlachetne. Mogą to być brylanty białe, kolorowe, czarne, ale też pełna gama różnych innych kamieni szlachentych. Np. rubiny, szafiry czy szmaragdy.
Z pewnością personalizowane obrączki ślubne mogą spełnić nasze oczekiwania, wyrazić naszą wspólną pasję czy hobby. Wspaniałym przykładem są obrączki z pasmem gór. Do tej pory wykonaliśmy już obrączki z pasmem Tart, a także obrączki z pasmem Beskidu, czy nawet były obrączki dla himalaistów ze szczytem Mount Everestu. A tych realizacji było już naprawdę bardzo wiele.

Coraz więcej naszych klientów decyduje się na wybór mniej tradycyjnych obrączek i stawia na personalizowane obrączki. Możemy wygrawerować Państwu motyw pasma gór lub tylko jednej góry. Np. takiej na szczycie której odbyły się zaręczyny.

Obrączki z grawerem gór mogą mieć też motyw księżyca, lasu czy w zasadzie wszystko co przyjdzie Państwu do głowy.
Możliwości personalizacji obrączek ślubnych jest u nas nieskończenie wiele.
To co dawniej mogło się wydawać dziwacznym pomysłem, jest dziś dla nas powszechne i zdecydowana większość naszych klientów wybiera choćby niewielki element, który symbolizuje to wyjątkowe uczucie, które ich połączyło.
A obrączki mogą mieć też motyw, który łączy obie obrączki. Na jednej możemy wygrawerować górną część pasma gór, a u drugiej osoby może to być dół tego pasma górskiego.

Wygrawerowaliśmy też niedawno odcisk buta do wspinaczek górskich.
To wszystko sprawia, że obrączki u nas zamawiane są po prostu unikatowe. W zasadzie w każdym pomyśle na obrączki możemy wykonać nietypowy grawer. A Państwa pasja może być podpowiedzią jaki on mógłby być.

Warto dodać, że komplet obrączek, które mają w sobie jakąś Państwu tylko znaną tajemnicę można wykonać np. w tytanie. Tytanowe obrączki ślubne kosztują 1750 zł za parę i ten metal stwarza ogromnie możliwości, bo można w tytanie wygrawerować wszystko, np. pasmo gór. Można wprawić pasek złota i dodać im elegancji. Opcji jest naprawdę bardzo dużo.
Obrączki ślubne – nietypowe wzory
Obrączka to najpiękniejszy symboli małżeńskiej więzi, towarzyszący parze od dnia ich ślubu. Nietypowe obrączki ślubne są coraz częściej wybierane przez pary, ponieważ coraz częściej chcemy podkreślać swoją przebojową osobowość. Nietypowe obrączki ślubne mogą wyróżniać się wykorzystaniem zupełnie innego, niż złoto materiału, jak i nietypowym grawerem.
Nasze obrączki to też nowoczesność, bo dzięki możliwości grawerowania laserem tworzymy zupełnie nową jakość, mogąc zaoferować klientom przeniesienie na obrączki ślubne ukochanego motywu. Np. motywu gór.
Najpiękniejsze, niepowtarzalne obrączki ślubne zamówią Państwo w naszej pracowni złotniczej. Wyjdą one spod rąk doskonałego złotnika – Andrzeja Bielaka. Mają Państwo pewność, że zostały stworzone w 100% ręcznie, w Polsce.
Myślimy, że warto wybrać taki pomysł na nietypowe obrączki, żeby kształt i wzór odpowiadały Państwa preferencjom, ale też, żeby codziennie towarzysząc Państwu na dłoniach przypominały o miłości dwojga ludzi do siebie 🙂

Nasza strona używa cookies.