Dopasowane

Obrączki dopasowane i docięte do kształtu pierścionka.

scroll
 

obrączki C132

5020 zł

Obrączki docięte do pierścionka z żółtego złota z brylantem.

 

obrączki C133

3410 zł

Obrączki z kobaltu, carbonu i żółtego złota.

 

obrączki C134

4970 zł

Obrączki z palladu i białego złota.

 

obrączki C135

3990 zł

Obrączki z żółtego złota.

 

obrączki C136

2690 zł

Obrączki z kobaltu.

 

obrączki C137

5390 zł

Obrączki z żółtego złota z kamieniem szlachetnym.

Obrączki docięte do kształtu
pierścionka – perfekcyjnie
dopasowane

Kolekcja powstała z myślą o tych kobietach, które chciałyby nosić pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę ślubną na jednym palcu. Zaprojektowane przez naszego mistrza złotnictwa specjalnie docięte obrączki do pierścionków zaręczynowych łączą się ze sobą w jedną całość. Dzięki temu obrączki dopasowane tworzą perfekcyjny duet z innym pierścionkiem!

Wiele kobiet lubi wspólnie zakładać pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Niestety, nie zawsze pozwala na to kształt tej biżuterii. Właśnie dlatego w naszej pracowni złotniczej dostępne są obrączki dopasowane do kształtu pierścionka zaręczynowego, których linia idealnie odzwierciedla linię pierścionka, by można było nosić je na tym samym palcu. Niezależnie od kształtu pierścionka zaręczynowego możemy stworzyć taką obrączkę, która będzie perfekcyjnie do niego pasowała. To możliwe dzięki specjalnym wycięciom, które powodują, że obrączka płynnie łączy się z pierścionkiem nawet wtedy, gdy ma on duży lub nieregularny kamień czy też drobne kamienie wokół korony.

Tworzymy obrączki docięte do kształtu pierścionka z różnorodnych materiałów i w wielu stylach. Nasza kolekcja obejmuje między innymi obrączki z żółtego złota, białego złota, tytanu, tantalu, damastu oraz kobaltu, które mogą być również uzupełnione o efektowne kamienie szlachetne – brylanty, moissanity. Możemy również przyozdobić obrączki ręcznymi lub laserowymi grawerunkami według Państwa pomysłu. Dzięki temu nasze obrączki dopasowane wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i jednocześnie perfekcyjnie dopełniają pierścionki zaręczynowe.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie – przygotujemy dla Państwa idealnie dopasowane obrączki docięte do kształtu pierścionka!

Nasza strona używa cookies.