Dopasowane

Obrączki dopasowane i docięte do kształtu pierścionka.

scroll
  Obrączki ślubne C132

obrączki C132

5520 zł

Obrączki docięte do pierścionka z żółtego złota z brylantem.

  Obrączki ślubne C133

obrączki C133

4230 zł

Obrączki z kobaltu, carbonu i żółtego złota.

  Obrączki ślubne C134

obrączki C134

5470 zł

Obrączki z palladu i białego złota.

  Obrączki ślubne C135

obrączki C135

4390 zł

Obrączki z żółtego złota.

  Obrączki ślubne C136

obrączki C136

3200 zł

Obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne C137

obrączki C137

5930 zł

Obrączki z żółtego złota z kamieniem szlachetnym.

Obrączki docięte do kształtu
pierścionka – perfekcyjnie
dopasowane

Kolekcja powstała z myślą o tych kobietach, które chciałyby nosić pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę ślubną na jednym palcu. Zaprojektowane przez naszego mistrza złotnictwa specjalnie docięte obrączki do pierścionków zaręczynowych łączą się ze sobą w jedną całość. Dzięki temu obrączki dopasowane tworzą perfekcyjny duet z innym pierścionkiem!

Wiele kobiet lubi wspólnie zakładać pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Niestety, nie zawsze pozwala na to kształt tej biżuterii. Właśnie dlatego w naszej pracowni złotniczej dostępne są obrączki dopasowane do kształtu pierścionka zaręczynowego, których linia idealnie odzwierciedla linię pierścionka, by można było nosić je na tym samym palcu. Niezależnie od kształtu pierścionka zaręczynowego możemy stworzyć taką obrączkę, która będzie perfekcyjnie do niego pasowała. To możliwe dzięki specjalnym wycięciom, które powodują, że obrączka płynnie łączy się z pierścionkiem nawet wtedy, gdy ma on duży lub nieregularny kamień czy też drobne kamienie wokół korony.

Tworzymy obrączki docięte do kształtu pierścionka z różnorodnych materiałów i w wielu stylach. Nasza kolekcja obejmuje między innymi obrączki z żółtego złota, białego złota, tytanu, tantalu, damastu oraz kobaltu, które mogą być również uzupełnione o efektowne kamienie szlachetne – brylanty, moissanity. Możemy również przyozdobić obrączki ręcznymi lub laserowymi grawerunkami według Państwa pomysłu. Dzięki temu nasze obrączki dopasowane wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i jednocześnie perfekcyjnie dopełniają pierścionki zaręczynowe.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie – przygotujemy dla Państwa idealnie dopasowane obrączki docięte do kształtu pierścionka!