Pierścionek z brylantami w kształcie serca - Inne Obrączki
Pierścionek ze złota z brylantami
P25
kolekcja: pierścionki

Pierścionek z żółtego złota
13 brylantów
o średnicy 1,5 mm
faktura poler

 

Cena ok. 4660 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
40 54
Pierścionek z żółtego złota z brylantami

Pierścionek jest wykonany ze złota próby 585, a 13 brylantów o średnicy 1,5 mm jest ułożonych w kształt serca. To bardzo romantyczne rozwiązanie. Sam pierścionek nie ma typowego kształtu - jest dość szeroki. Oprawa kamieni została wykonana w tzw kornach, to oznacza, że każdy kamień dookoła ma dolutowane niewielkie kuleczki, które po pierwsze dobrze go trzymają, po drugie sprawiają, że ułożenie kamieni robi wrażenie "bogatszego" - bardziej efektownego. Standardowo do pierścionków wprawiamy brylanty o jakości H/SI. Wszystkie pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Wewnątrz pierścionków grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca.
Wielkość kamieni ograniczone są ich grubością: właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
 Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak