Pierścionek zaręczynowy z palladu z tanzitem - Inne Obrączki
Pierścionek z palladu z dwoma tanzanitami
P26
kolekcja: pierścionki

Pierścionek z palladu
dwa tanzanity
faktura poler

Cena 3900 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
41 54
Oryginalny pierścionek w formie kokardy

Pierścionek jest wykonany z palladu, a dwa tanzanity tworzą kokardkę. To bardzo piękny projekt stworzony na specjalne zamówienie. Do takiego modelu można wprawić każdy kamień, który spełnia warunek posiadania odpowiedniego szlifu. Standardowo do pierścionków wprawiamy brylanty o jakości H/SI. Wszystkie pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Wewnątrz pierścionków grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca.
Wielkość kamieni ograniczone są ich grubością: właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
 Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak