Pierścionki
zaręczynowe

Oferujemy również nietypowe, oryginalne pierścionki zaręczynowe. Oprócz klasycznych wzorów można zamówić pierścionki z materiałów, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej, o niezwykle wyrafinowanych kształtach z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi. Oprawiamy brylanty, surowe diamenty, kolorowe kamienie szlachetne.

scroll
filtruj:
Cena
Materiały
Kamienie
Kolor:
 

P29a

3160 zł

Pierścionek z żółtego złota z brylantem białym.

 

P29b

3940 zł

Pierścionek z białego złota z brylantem.

 

P30

3630 zł

Pierścionek z różowego złota z brylantem.

 

P30a

2560 zł

Pierścionek z palladu z tanzanitem.

 

P30c

3330 zł

Pierścionek z palladu z brylantem.

 

P33

2440 zł

Pierścionek z żółtego złota z moissanitem.

 

P33a

2770 zł

Pierścionek z różowego złota z brylantem.

 

P33b

2770 zł

Pierścionek z białego złota z brylantem.

 

P33c

2280 zł

Pierścionek z żółtego złota z rubinem.

 

P33d

2480 zł

Pierścionek z żółtego złota z moissanitem.

 

P33e

1940 zł

Pierścionek ze stali damasceńskiej ze szmaragdem.

 

P35

2990 zł

Pierścionek wstęga Mobiusa z palladu ze szmaragdem i tęczowymi szafirami.

 

P35a

2740 zł

Pierścionek wstęga Mobiusa z białego złota z rubinem i tęczowymi szafirami.

 

P35b

2990 zł

Pierścionek wstęga Mobiusa z żółtego złota ze szmaragdem i tęczowymi szafirami.

 

P35c

2740 zł

Pierścionek wstęga Mobiusa z palladu z niebieskimi brylantami.

Pierścionki zaręczynowe – oryginalna biżuteria na wyjątkowy moment

Gdy nadchodzi moment oświadczyn, warto zadbać o to, aby ich symbolem i pamiątką był najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy. W naszej kolekcji znajdą Państwo wyjątkową biżuterię zaręczynową!

Wiemy, że poszukiwania unikatowego pierścionka zaręczynowego nie są proste. Przygotowaliśmy wiele oryginalnych propozycji, by każdy z naszych klientów mógł dobrać wśród nich taką, która będzie idealna. Znajdą u nas Państwo pierścionki zaręczynowe o klasycznym, ponadczasowym designie, ale również te nowoczesne, nietypowe wzory, które przyciągają wzrok. Prezentujemy pełną paletę gotowych wzorów, lecz również jesteśmy gotowi do tego, aby spełnić Państwa oczekiwania w pełni i przygotować pierścionek zaręczynowy, która będzie jedyny w swoim rodzaju.

Do wykonania pierścionków zaręczynowych wykorzystujemy starannie dobrane kruszce, które zachwycają swoim kolorem i blaskiem. Są to między innymi klasyczne żółte złoto, złoto różowe oraz białe, a także tak unikatowe materiały, jak tytan, kobalt, mokume gane, pallad czy stal damasceńska. Pierścionki ozdabiamy pięknymi kamieniami – brylantami białymi i czarnymi, brylantami sól pieprz, moissanitami, tanzanitami, szmaragdami, rubinami czy szafirami. Do pierścionków wprawiamy również surowe diamenty. Nasza biżuteria może mieć również różne kształty i wykończenia, między innymi efektownej wstęgi Mobiusa. Na Państwa życzenie wykonamy na niej również grawerunki, by stała się przepiękną pamiątką po dniu oświadczyn.

Jeśli chcą wybrać Państwo nasze pierścionki zaręczynowe, zachęcamy do kontaktu i do umówienia na osobiste spotkanie z naszym przedstawicielem!

Nasza strona używa cookies.