obrączki K8 - inneobraczki.pl
Obrączki z carbonu oraz wstęga Mobiosa z wieloma kamieniami
K8
kolekcja: obrączki ślubne

Obrączki z białego złota
oraz carbonu
brylant biały, czarny, niebieski
żółty, różowy, rubin, szafir, szmaragd
o średnicy 1,3 mm

Cena ok. 4320 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
272 293
Kolorowo zakręcona

Te obrączki to piękne połączenie wstęgi Mobiosa z wieloma kamieniami: brylant biały, czarny, różowy, niebieski, żółty oraz rubin, szafir i szmaragd. Wszystkie mają średnicę 1,3 mm. Obrączki są wykonane z białego złota. Carbon to popularna nazwa kompozytu – laminatu z włókna lub tkaniny z włókien węglowych z żywicą epoksydową najwyższej jakości. Laminaty takie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i lekkością oraz obojętnością w kontakcie z organizmem ludzkim, są całkowicie antyalergiczne. Ich zalety pozwalają na zastosowanie w wielu dziedzinach od sportów motorowych (formuła F1), poprzez przemysł lotniczy i kosmiczny, medycynę po popularny sprzęt sportowy jak narty, rowery, rakiety tenisowe czy kije golfowe. Klienci pięknie wymyślili sobie damską i męską wersję. Trzeba przyznać, że carbon w towarzystwie różowego złota wygląda fenomenalnie.
Obrączki, które oferujemy można modyfikować na dowolne sposoby, oto przykłady: obrączki mogą być w całości z carbonu, a także z carbonu z paskami metali na brzegach (jak w damaście – ale paski min. 1,2 mm szerokości). Można wprawiać w carbon kamienie – ale tylko okrągłe, bezpośrednio lub w obwódce z metalu – jak w drewnie. Nie można niestety grawerować odcisków palców bezpośrednio na carbonie– chyba że wewnątrz -na wstawionej metalowej obrączce - podobnie jak w dwóch kolorach. Co do innych form graweru, to da się grawerować napisy wewnątrz, ale drobne rysunki nie wychodzą dobrze.
Co do faktur, to możliwe są dwie faktury satyna i poler. Można za to zrobić wszystkie cztery profile czyli płaskie obustronnie, płaskie na zewnątrz, a z soczewką wewnątrz, soczewki wewnętrzna i zewnętrzna, a także płaska w środku i z soczewką na zewnątrz.
Istnieje niestety ograniczenie rozmiaru, mianowicie można zrobić rozmiary pomiędzy 5 a 30 ( sam carbon), jeżeli wewnątrz może być metal to od rozmiaru 2 – ale największa tylko 30. Standardowa grubość samego carbonu to 1,5 mm.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak