obrączki K4 - inneobraczki.pl
Obrączki z carbonu i złota
K4
kolekcja: obrączki ślubne

Obrączki z carbonu
wyścielane i z paskami
żółtego złota
faktura satyna

Cena 3050 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
238 293
Carbon zakuty w złoto

Carbon to popularna nazwa kompozytu – laminatu z włókna lub tkaniny z włókien węglowych z żywicą epoksydową najwyższej jakości. Laminaty takie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i lekkością oraz obojętnością w kontakcie z organizmem ludzkim, są całkowicie antyalergiczne. Ich zalety pozwalają na zastosowanie w wielu dziedzinach od sportów motorowych (formuła F1), poprzez przemysł lotniczy i kosmiczny, medycynę po popularny sprzęt sportowy jak narty, rowery, rakiety tenisowe czy kije golfowe.
Obrączki, które oferujemy można modyfikować na dowolne sposoby, oto przykłady: obrączki mogą być w całości z carbonu (tak jak te ze zdjęcia), a także z carbonu z paskami metali na brzegach (jak w damaście – ale paski min. 1,2 mm szerokości). Można wprawiać w carbon kamienie – ale tylko okrągłe, bezpośrednio lub w obwódce z metalu – jak w drewnie. Nie można niestety grawerować odcisków palców bezpośrednio na carbonie– chyba że wewnątrz -na wstawionej metalowej obrączce - podobnie jak w dwóch kolorach. Co do innych form graweru, to da się grawerować napisy wewnątrz ale drobne rysunki nie wychodzą dobrze.
Co do faktur, to możliwe są dwie faktury satyna i poler. Można za to zrobić wszystkie cztery profile czyli płaskie obustronnie, płaskie na zewnątrz, a z soczewką wewnątrz, soczewki wewnętrzna i zewnętrzna, a także płaska w środku i z soczewką na zewnątrz.
Istnieje niestety ograniczenie rozmiaru, mianowicie można zrobić rozmiary pomiędzy 5 a 30 ( sam carbon), jeżeli wewnątrz może być metal to od rozmiaru 2 – ale największa tylko 30. Standardowa grubość samego carbonu to 1,5 mm. W ofercie pojawią się też pierścionki typu "spanring", ich cena będzie wynosiła 490 zł + wartość kamienia.
Obrączki ze zdjęcia wykonane są ze złota próby 585.