Obrączki z różowego złota ze szmaragdem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z różowego złota ze szmaragdem
I2
kolekcja: klasyka

Obrączki z różowego złota
szmaragd o średnicy 2,0 mm
faktura wariatka

Cena ok. 3920 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
2 25
Klasyczne obrączki z różowego złota z wprawionym szmaragdem o średnicy 2 mm

na zewnątrz faktura „wariatka”. obrączki z tej kolekcji mogą być wykonane z trzech kolorów złota; białego, różowego i żółtego, z palladu lub platyny, Możliwe jest wykorzystanie wszystkich dostępnych faktur, Grawerujemy wewnątrz dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Istnieje też możliwość połączenia tej kolekcji z kolekcją „dotyk” , w każdym egzemplarzu obrączek można wewnątrz wygrawerować odciski palców. Wszystkie nasze obrączki maja minimalną grubość 1,3 milimetrów. Taka grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek, jest wygodna w noszeniu. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki , istnieje wiele możliwości oprawiania kamieni – każdorazowo uzgadniamy je z Klientami. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak