I18 - Inne Obrączki
Obrączki z platyny i złota
I18
kolekcja: klasyka

Obrączki z żółtego złota
i platyny
faktura drapana i poler

Cena ok. 8580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
17 25
Platyna i złoto

Obrączki mogą różnić się od siebie. Tutaj klientka wybrała platynę a klient złoto żółte. Na zewnętrz na płaskiej powierzchni są zróżnicowane faktury – poler i drapana. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Istnieje też możliwość połączenia tej kolekcji z kolekcją „dotyk” , w każdym egzemplarzu obrączek można wewnątrz wygrawerować odciski palców. Wszystkie nasze obrączki maja minimalną grubość 1,3 milimetrów. Taka grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek, jest wygodna w noszeniu. wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Platyna to metal szlachetny, ciężki ale i miękki - należy o tym pamiętać. Niestety dość szybko taka obrączka będzie nosiła ślady użytkowania. Podobny kolor do platyny, ale dużo większą wytrzymałość ma pallad, który bardzo polecamy.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak