Obrączki ślubne z różowego złota z brylantami - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z różowego złota z brylantami
I15
kolekcja: klasyka

Obrączki z różowego złota
brylanty o średnicy:
1,2; 1,3; 1,5; 1,7 mm
faktura poler

Cena ok. 4940 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
14 25
Obrączki z różowego złota o klasycznym kształcie wypolerowanej powierzchni

w damską obrączkę wprawiono 7 brylantów o średnicach 1,2 milimetra, 1,3 milimetra, 1,5 milimetra i 1,7 milimetra, brylanty są oprawione w „korny”, osiągnięty został piękny efekt plastyczny – obrączka pięknie błyszczy się i wypolerowaną powierzchnią i rozszczepiającymi światło kamieniami. Grawerujemy wewnątrz dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Istnieje też możliwość połączenia tej kolekcji z kolekcją „dotyk” , w każdym egzemplarzu obrączek można wewnątrz wygrawerować odciski palców. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki , istnieje wiele możliwości oprawiania kamieni – każdorazowo uzgadniamy je z Klientami. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak