obrączki H25 - inneobraczki.pl
Obrączki z napisem w języku elfów
H25
kolekcja: stal damasceńska

Obrączki z palladu
i damastu
brylant o średnicy 1,7 mm

Cena ok. 5390 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
22 28
Obrączki Tolkiena

Obrączki z motywem Tolkienowskim, są dość popularne w naszych realizacjach. Sporo klientów wybiera klasyczne, żółte złoto, ale też wiele osób szuka "swojego" sposobu na klasykę. Te obrączki są wykonane z palladu, w męskiej dodano pasek damastu. Obie zdobi oryginalny napis z Władcy Pierścieni. W damskiej dodatkowo oprawiliśmy brylant. Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego, białego lub różowego, tantalu oraz z platyny. Z zewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi fontami, może być rysunek, własne pismo, itp. 
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak