Obrączki ze złota z kamieniem szlachentym - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z kamieniem szlachentym
G9
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4210 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
8 22
Obrączki wykonano z żółtego złota próby 585, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek łagodnie poszarpana, w damskiej obrączce wprawiono biały brylant 1,5mm.

Żebro Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Często upamiętniają jakieś ważne zdarzenie lub miejsce, które ma duże znaczenie sentymentalne dla Narzeczonych. Najczęściej wykonywanym się profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Czasem wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Wprawiane są również różne kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, wariatka lub młotkowanie. Dysponujemy wieloma rodzajami pisma i wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak