Obrączki ślubne z białego złota yin yang - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota yin yang
G8
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z białego złota
brylant o średnicy 1,5 mm
czarny brylant
o średnicy 1,5 mm
faktura drapana
obrączki są wyłącznie z białego złota, efekt czerni to tylko odbite tło na wypolerowanej powierzchni

Cena ok. 4810 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
7 22
Obrączki wykonano z białego złota próby 585, faktura drapana, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek yin i yang, w damskiej obrączce wprawiono biały brylant 1,5mm, w męskiej – czarny 1,5mm.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się zawsze z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr lub linię brzegową. Prawie zawsze upamiętniają jakieś ważne zdarzenie lub miejsce, które ma duże znaczenie dla Narzeczonych. W Żebrze Ewy najczęściej wykonuje się profile o przekroju prostokątnym, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Dysponujemy wieloma rodzajami fontów i na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, po piłce, wariatka lub młotkowanie. Wprawiane są również różne kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak