Złote obrączki z brylantem, faktura wariatka - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne z brylantem, faktura wariatka
G6
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura wariatka

Cena ok. 3980 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
6 22
Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585, w damską obrączkę w rozcięciu po skosie wprawiony jest biały brylant o średnicy 2,0 mm, faktura wariatka, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest lekko poszarpana, męska obrączka również ma rozcięcie po skosie.

Żebra Ewy wykonuje się w ten sposób, że odlewa się jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się zawsze z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr. W ten sposób Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne zdarzenie. Każdorazowo ustala się kąt rozcięcia. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek rozcięcie w damskiej obrączce łączy się z rozcięciem w męskiej obrączce. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, po piłce lub młotkowanie. W Żebrze Ewy wykonuje się profile o przekroju prostokątnym, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadziej wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Wprawiamy różne kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek i na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak