Obrączki ślubne z różowego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z różowego złota z brylantem, faktura po piłce
G5
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z różowego złota
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4090 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
5 22
Obrączki wykonano z różowego złota próby 585, w damskiej obrączce w rozcięciu po skosie wprawiony jest biały brylant o średnicy 2,0 mm, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest łagodnie poszarpana. W obu obrączkach wewnątrz znajdują się odciski palców.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się zawsze z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr widzianą np. ze Skrzycznego. W ten sposób Narzeczeni upamiętniają jakieś ważnego wydarzenie ze swojego życia. Za każdym razem ustala się kąt rozcięcia po skosie. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek rozcięcie w damskiej obrączce łączy się z rozcięciem w męskiej obrączce. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, wariatka lub młotkowanie.
Do wyboru mamy wiele krojów pisma i wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty.
Obrączki te wykonuje się o przekroju prostokątnym, mogą być z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Czasami wybierane są dwustronnie zaokrąglone.
Na życzenie Klientów jest możliwość wprawiania w obrączki różnych kamieni: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Mogą być też inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach dostosowana jest do ich grubości: właściwie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak