Obrączki ze złota z niebieskim brylantem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z niebieskim brylantem
G4
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z białego złota
niebieski brylant
o średnicy 2,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4860 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
4 22
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585, w damską obrączkę w pęknięciu po skosie wprawiony jest niebieski brylant o średnicy 2,0 mm, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest poszarpana, męska obrączka również ma pęknięcie po skosie.

Wykonanie Żebra Ewy polega na tym, że robi się jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia i pęknięcia ustala się zawsze z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr widzianą z Czerwonych Wierchów. Jest to sposób na upamiętnienie jakiegoś ważnego wydarzenie w życiu Narzeczonych. Również każdorazowo ustala się kąt pęknięcia. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek pęknięcie w damskiej obrączce łączy się z pęknięciem w męskiej obrączce. Żebro Ewy wykonuje się o przekroju prostokątnym, mogą być z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadziej wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Jest możliwość wprawiania w obrączki różnych kamieni: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek i na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak