Palladowe obrączki ślubne z brylantem - Inne Obrączki
Palladowe obrączki ślubne z brylantem
G3
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z palladu
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura drapana

Cena ok. 4180 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
3 22
Obrączki wykonano z palladu próby 500, w damskiej obrączce w pęknięciu po skosie wprawiony został biały brylant o średnicy 1,5 mm, faktura drapana, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest łagodnie poszarpana, męska obrączka również ma pęknięcie po skosie.

Żebro Ewy wykonuje się z jednego wlewka złota żółtego, białego lub różowego, palladu (pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź) czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linia rozcięcia za każdym razem jest ustalana z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr widzianą z Pienin. W sposobie rozcięcia i pęknięcia Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne wydarzenie w swoim życiu. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek pęknięcie w damskiej obrączce łączy się z pęknięciem w męskiej obrączce. Naturalnym profile dla tych obrączek to prostokąt, mogą być także z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadziej wybierane są dwustronnie zaokrąglone. W obrączki również wprawiamy różne kamienie: oprócz białych mogą być czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak