obrączki G20 - inneobraczki.pl
Obrączki z białego złota dla podróżników
G20
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z białego złota
faktura poler

Cena ok. 3950 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
19 22
Obrączki dla podróżników

Te obrączki to idealne rozwiązanie dla osób kochających podróże. Można je wykonać z dowolnego metalu, a wygląd mapy, tzn czy wygrawerowane mają być lądy czy wody - zależy wyłącznie od klientów. Można np. oznaczyć kamieniami szlachetnymi określone kraje/wyspy, np tak gdzie się młoda para zaręczyła. Takie obrączki można też "rozciąć" między sobą nie po równiku, ale np. po jakiejś trasie, która przebiega w określony sposób. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj klienci wybrali prostą linię. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: po piłce, poler, satyna, drapana, wariatka. W obrączki również wprawiamy różne kamienie: oprócz białych mogą być czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Najczęściej wybieranym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. W sposobie rozcięcia i pęknięcia Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne wydarzenia, miejsca bądź rzeczy w swoim życiu. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585.
 Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak