Obrączki ślubne z białego złota z brylantem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota z brylantem
G2
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z białego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4270 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
2 22
Obrączki wykonane są z białego złota próby 585, w damską obrączkę w pęknięciu po skosie wprawiony jest biały brylant o średnicy 2,0 mm, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest łagodnie poszarpana, męska obrączka również ma pęknięcie po skosie.

Aby wykonać Żebro Ewy wykonuje się jeden wlewek złota żółtego, białego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Za każdym razem linia rozcięcia jest ustalana z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. panoramę Tatr widzianą z Gubałówki. W ten sposób Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne wydarzenie w swoim życiu. Również kąt pęknięcia się ustala każdorazowo. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek pęknięcie w damskiej obrączce łączy się z pęknięciem w męskiej obrączce. Proponujemy prostokątny profil obrączek, mogą być ewentualnie z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Czasami wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Do wyboru mamy wiele rodzajów fontów. W obrączki wprawiamy różne kamienie: mogą być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. 
 Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak