Obrączki z palladu z brylantem, faktura po piłce -Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z brylantem, faktura po piłce
G17
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z palladu
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 5220 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
16 22
Obrączki wykonano z palladu próby 500, w damskiej obrączce w pęknięciu po skosie wprawiony został biały brylant o średnicy 2,0 mm, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest mocno poszarpana, męska obrączka również ma pęknięcie po skosie.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Użyty pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców. Posiada wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Linię rozcięcia każdorazowo ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. W sposobie rozcięcia i pęknięcia Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne wydarzenie w swoim życiu. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek pęknięcie w damskiej obrączce łączy się z pęknięciem w męskiej obrączce. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, wariatka lub młotkowanie. Naturalnym profilem dla tych obrączek to prostokąt, mogą być także z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. W obrączki również wprawiamy różne kamienie: oprócz białych mogą być czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.
 Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak