Obrączki z palladu z grawerem łapy psa - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z grawerem łapy psa
G15
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z palladu
wygrawerowana łapa psa
faktura wypolerowany
duży młotek

Cena ok. 3890 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
14 22
Obrączki wykonane są z palladu próby 500, faktura wypolerowany duży młotek, profil to płaska zewnętrzna część obrączek i zaokrąglone wnętrze, linia rozcięcia obrączek jest łagodna rozdzielająca zewnętrzny grawer psiej łapy.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Użyty pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców Posiada wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Linię rozcięcia każdorazowo ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj Klienci klienci wybrali łagodną linię. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: po piłce, poler, satyna, drapana, wariatka. W obrączki również wprawiamy różne kamienie: oprócz białych mogą być czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Najczęściej wybieranym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. W sposobie rozcięcia i pęknięcia Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne wydarzenia, miejsca bądź rzeczy w swoim życiu. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.
 Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak