Obrączki z żółtego złota, faktura podrapana - Inne Obrączki
Obrączki z żółtego złota, faktura podrapana
G14
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
faktura podrapana

Cena ok. 3940 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
13 22
Obrączki wykonano z żółtego złota próby 585, faktura drapana, profil w przekroju dwustronnie wyoblony z łagodną linią rozcięcia i wygięcia w rzucie pionowym.

Żebro Ewy otrzymuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia zawsze ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj Klienci klienci wybrali bardzo delikatną falę w pionie i poziomie.
Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: po piłce, poler, satyna, młotkowana, wariatka. Najczęściej wykonywanym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Czasami, tak jak tutaj, wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Wprawiamy kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Można wybrać inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak