Obrączki z palladu z grawerem łapy psa - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z grawerem łapy psa
G13a
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z palladu
grawerowana łapa psa
faktura po piłce

(inne ujęcie G13)

Cena ok. 3780 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
12 22
Obrączki wykonano z palladu próby 500, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, łagodna linia rozcięcia obrączek dzieli psią łapę.

Założeniem w Żebrze Ewy jest wykonanie z jednego wlewka złota żółtego, białego lub różowego, palladu czy platyny obu obrączek - z męskiej odcina się damską obrączkę. Pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Linia rozcięcia za każdym razem jest ustalana z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać łańcuch górki lub morska linię brzegową. W sposobie rozcięcia i pęknięcia Narzeczeni upamiętniają jakieś ważne dla Nich wydarzenie, miejsce lub rzecz. Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Grawer można wykonać jednym z wielu fotów. Naturalnym profilem dla tych obrączek to prostokąt, ale mogą być także z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Czasem wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, wariatka, młotkowana. W obrączki również wprawiamy różne kamienie: oprócz białych mogą być czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą to być inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.
 Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.