Obrączki z żółtego złota, faktura drapana - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z żółtego złota, faktura drapana
G12
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
faktura drapana

Cena ok. 3620 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
10 22
Obrączki wykonano z żółtego złota próby 585, faktura drapana, profil w przekroju dwustronnie wyoblone, bardzo łagodna linia rozcięcia.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj Klienci klienci wybrali bardzo delikatną falę. Najczęściej wybieranym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Wprawiamy kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Można wybrać inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: po piłce, poler, satyna, młotkowana, wariatka. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak