Złote obrączki z brylantem, faktura po piłce - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne z brylantem, faktura po piłce
G11
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
3 brylanty
o średnicy 1,5 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4340 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
9 22
Obrączki zrobione są z żółtego złota próby 585, w damską obrączkę wprawiono po skosie 3 białe brylanty o średnicy 1,5 mm, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest poszarpana, męska obrączka ma rozcięcie po skosie.

Żebro Ewy polega na tym, że robi się jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Może być łagodna lub poszarpana, może przedstawiać np. panoramę gór, linie brzegową mórz, czy trasę wędrówki. W ten sposób oprócz czysto geometrycznych kształtów obrączki mogą zawierać w sobie jakąś tajemnicę czy wydarzenie znane  tylko Narzeczonym. Również każdorazowo ustala się kąt rozcięcia. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek rozcięcie w damskiej obrączce łączy się z rozcięciem w męskiej obrączce.
Żebro Ewy wykonuje się o przekroju prostokątnym, mogą być z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadziej wybierane są dwustronnie zaokrąglone.
Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: młotkowanie, poler, satyna, drapanie, wariatka. Jest możliwość wprawiania w obrączki różnych kamieni: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek i na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak