Obrączki ślubne z brylantem ze złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z brylantem ze złota
G1
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 4420 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
1 22
Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585, w damską obrączkę w pęknięciu po skosie wprawiony jest biały brylant o średnicy 2,0 mm, męska obrączka również ma pęknięcie po skosie, faktura po piłce, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek jest poszarpana.

Żebro Ewy to obrączki wykonane z jednego wlewka złota żółtego, białego lub różowego, palladu czy platyny - damska obrączka jest odcięta od obrączki męskiej. Linia rozcięcia jest każdorazowo ustalana z Klientami, może mieć bardzo różne kształty. Może być łagodna lub poszarpana. Może odzwierciedlać np. panoramę gór, linie brzegową mórz, czy trasę wędrówki. W ten sposób oprócz czysto geometrycznych kształtów obrączki mogą zawierać w sobie jakąś tajemnicę czy wydarzenie znane  tylko Narzeczonym. Również kąt pęknięcia ustala się każdorazowo. Po przyłożeniu do siebie obu obrączek pęknięcie w damskiej obrączce łączy się i płynnie przechodzi w pęknięcie w męskiej obrączce. Preferowany profil obrączek to prostokąt w przekroju, ewentualnie z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadko wybierane są dwustronnie zaokrąglone. W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek. 

Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak