Obrączki ślubne z białego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota
F6a
kolekcja: żebro adama

Obrączki z białego złota
faktura po piłce

(inne ujęcie F6)

Cena ok.  4020 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
8 16
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585, obie są tej samej szerokości i mają przekrój prostokąta, faktura po piłce. Sposób rozcięcia charakteryzuje się mocno pofalowaną linią.

Żebro Adama robi się jednego wlewka złota żółtego, białego lub różowego albo palladu bądź z platyny. Odlewa się obrączkę o podwójnej grubości obrączek - damskiej i męskiej, a następnie obrączkę damską wycina się z obrączki męskiej. Obrączka damska ma zawsze na zewnątrz fakturę "po piłce" - obrączka męska ma tą samą fakturę wewnątrz> Obrączki można wkładać jedna w drugą. Sposób wycięcia może mieć różny kształt, który jest uzgadniany z Klientami. Obrączka męska może na zewnątrz mieć dowolna fakturę i profil. Do wykonania takich obrączek ze względów technicznych niezbędna jest różnica rozmiarów damskiej i męskiej w przedziale 8 - 14 rozmiarów.
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, tekst może być dłuższy. Do wyboru mamy wiele rodzajów fontów.W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak