Obrączki z białego złota, faktura po piłce - Inne Obrączki
Obrączki z białego złota, faktura po piłce
F6
kolekcja: żebro adama

Obrączki z białego złota
faktura po piłce

Cena ok. 4020 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
7 16
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585, obie są tej samej szerokości i mają przekrój prostokąta, faktura po piłce. Sposób rozcięcia charakteryzuje się mocno pofalowaną linią.

Żebro Adama robi się jednego wlewka złota żółtego, białego lub różowego albo palladu bądź z platyny. Odlewa się obrączkę o podwójnej grubości obrączek - damskiej i męskiej, a następnie obrączkę damską wycina się z obrączki męskiej. Obrączka damska ma zawsze na zewnątrz fakturę "po piłce" - obrączka męska ma tą samą fakturę wewnątrz. Obrączki można wkładać jedna w drugą. Sposób wycięcia może mieć różny kształt, który jest uzgadniany z Klientami. Obrączka męska może na zewnątrz mieć dowolna fakturę i profil. Do wykonania takich obrączek ze względów technicznych niezbędna jest różnica rozmiarów damskiej i męskiej w przedziale 8 - 14 rozmiarów. W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, tekst może być dłuższy. Do wyboru mamy wiele rodzajów fontów. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak