Obrączki ślubne z palladu, faktura po piłce - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu, faktura po piłce
F3
kolekcja: żebro adama

Obrączki z palladu
faktura po piłce

Cena ok. 3620 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
4 16
Obrączki z palladu próby 500, faktura po piłce, w przekroju profil prostokątny.

Ideą Żebra Adama jest, aby obie obrączki były wykonane z jednego wlewka złota białego, żółtego lub różowego oraz z palladu (pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź) albo platyny. Wykonuje się obrączkę o podwójnej grubości obrączek - damskiej i męskiej, a następnie obrączkę damską wycina się z obrączki męskiej. Damska obrączka zawsze będzie miała fakturę po piłce, profil może być prostokątny lub płaski z zewnątrz i wypukła do środka. Natomiast męska we wewnątrz będzie zawsze nierówna i płaska, na zewnątrz może być płaska lub wypukła. Faktura w męskiej może być dowolna. Faktura po piłce może być drobniejsza, delikatniejsza lub grubsza, głębsza – do wyboru. W Żebrze Adama jest jedno istotne ograniczenie: różnica w rozmiarach między Klientami musi wynosić minimum 8 do 14 maksymalnie - rozmiarów. Wynika to z tego, iż nie robimy cieńszych obrączek niż 1,3 milimetra. 
Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak