Nietypowe obrączki ślubne z żółtego złota - Inne Obrączki
Nietypowe obrączki ślubne z żółtego złota
F10a
kolekcja: żebro adama

Obrączki z żółtego złota
faktura po piłce

(inne ujęcie F10)

Cena ok. 3750 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
14 16
Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585, obie są w przekroju prostokątem, faktura w obu obrączkach - po piłce, łagodna linia rozcięcia.

Ideą Żebra Adama jest, aby obie obrączki były wykonane z jednego wlewka złota białego, żółtego lub różowego oraz z palladu albo platyny. Wykonuje się obrączkę o podwójnej grubości obrączek - damskiej i męskiej, a następnie obrączkę damską wycina się z obrączki męskiej. Damska obrączka zawsze będzie miała fakturę po piłce, profil może być prostokątny lub płaski z zewnątrz i wypukła do środka. Natomiast męska we wewnątrz będzie zawsze nierówna i płaska, na zewnątrz może być płaska lub wypukła. Faktura w męskiej może być dowolna. W Żebrze Adama jest jedno istotne ograniczenie: różnica w rozmiarach między Klientami musi wynosić minimum 8 do 14 maksymalnie - rozmiarów. Wynika to z tego, iż nie robimy cieńszych obrączek niż 1,3 milimetra. 
Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak