Złote obrączki ślubne, faktura po piłce - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne, faktura po piłce
F10
kolekcja: żebro adama

Obrączki z żółtego złota
faktura po piłce

Cena ok. 3750 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
13 16
Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585, obie są w przekroju prostokątem, faktura w obu obrączkach - po piłce.

W pomyśle Żebra Adama jest zawarta idea, aby obie obrączki były wykonane z jednego wlewka złota białego, żółtego lub różowego oraz z palladu albo platyny. Wykonuje się obrączkę o podwójnej grubości obrączek - damskiej i męskiej, a następnie obrączkę damską wycina się z obrączki męskiej. Damska obrączka zawsze będzie miała fakturę po piłce, profil może być prostokątny lub płaski z zewnątrz i wypukła do środka. Natomiast męska we wewnątrz będzie zawsze nierówna i płaska, na zewnątrz może być płaska lub wypukła. Faktura w męskiej może być dowolna. W Żebrze Adama jest jedno istotne ograniczenie: różnica w rozmiarach między Klientami musi wynosić minimum 8 do 14 maksymalnie - rozmiarów. Wynika to z tego, iż nie robimy cieńszych obrączek niż 1,3 milimetra. 
Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek. 

Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak