Obrączki ślubne z palladu, faktura satyna - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu, faktura satyna
E9a
kolekcja: ślad

Obrączki z palladu
faktura satyna

(inne ujęcie E9)

Cena ok. 3550 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
12 30
Obrączki wykonano z palladu próby 500, faktura satyna, profil w przekroju prostokątny, a linia rozcięcia obrączek to ząbki.

Obrączki zostały zlutowane ze sobą, a następnie rozcięte. Rozcięcie każdej pary jest inne i niepowtarzalne. Może być ostre, albo łagodne. To Klienci decydują o sposobie rozdzielenia obrączek. Minimalna grubość w tym wzorze to 1,4mm. Z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, wariatka, drapana, po piłce, młotek duży i mały. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub, z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę. Wybór profilu obrączek nie ma wpływu na cenę.Obrączki można wykonać również z białego, żółtego lub różowego złota oraz z platyny. Do obrączek wprawiamy różne kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostosowana do grubości obrączek, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu fontów, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym napis będzie mniej widoczny. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak