Palladowe obrączki ślubne - Inne Obrączki
Palladowe obrączki ślubne
E8a
kolekcja: ślad

Obrączki z palladu
faktura wariatka

(inne ujęcie E8)

Cena ok. 3480 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
10 30
Obrączki wykonano z palladu próby 500, faktura wariatka, profil w przekroju prostokątny, „śladem” jest stylizowana litera A.

W tych obrączkach motywem łączącym jest pierwsza litera imion obojga Narzeczonych; w damskiej znajduje się na zewnątrz i odciska się śladem wklęsłym, jak w plastelinie, w obrączce męskiej. Obrączki można wykonać również z białego, żółtego lub różowego złota i platyny. Pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Minimalna grubość naszych obrączek to 1,3 mm, to gwarantuje trwałość i wygodę w noszeniu. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub z zewnątrz obrączka jest płaska, a wewnątrz ma soczewkę. Profil obrączek nie ma wpływu na cenę. Na naszych obrączkach na życzenie Klientów wykonujemy różne faktury: poler, satyna, po piłce, młotkowanie.
Do obrączek wprawiamy kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Jeśli Klienci sobie życzą, możemy wstawić również inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczona jest do ich grubości, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu fontów, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeśli miejsce na to pozwala grawerujemy dłuższe teksty. Ceny obrączek podane na stronie mają wartość przybliżoną, uśrednioną, mogą być inne przy różnych rozmiarach obrączek. Zmieniają się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.