Obrączki ślubne z białego złota, faktura poler - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota, faktura poler
E7
kolekcja: ślad

Obrączki z białego złota
faktura poler

Cena ok. 3870 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
7 30
Obrączki wykonane z białego złota próby 585, faktura poler, profil; na zewnątrz soczewka, w środku – płaska, linia rozcięcia obrączek - ząbki.

Obrączki z kolekcji „ślad” powstają w różny sposób; te zostały zgniecione ze sobą – powstało niepowtarzalne „zagniecenia” idealnie do siebie pasujące. Obrączki dają się składać, a sposób „zagniecenia” jest ustalany z Klientami. Ten wzór obrączek można wykończyć różnymi fakturami: drapana, satyna, wariatka, młotek duży i mały. Obrączki wykonać można również z żółtego lub różowego złota, palladu i platyny. Te obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Minimalna grubość dla tego wzoru to 1,4mm, a maksymalna szerokość „śladów” to 6 mm. Grawer wewnętrzny można wykonać w jednym z wielu rodzajów pisma, można też grawerować dowolne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeśli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Na życzenie Klientów do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Istnieje możliwość zamówienia innych kamieni. Wielkość kamieni w obrączkach jest uzależniona od ich grubości, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak