Obrączki ślubne ze złota, faktura poler - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota, faktura poler
E6
kolekcja: ślad

Obrączki z żółtego złota
faktura polerowana

Cena ok. 3720 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
6 30
Obrączki wykonane z żółtego złota próby 585, faktura poler, profil; na zewnątrz soczewka, w środku – płaska, linia rozcięcia obrączek - ząbki.

Obrączki z kolekcji „ślad” powstają w różny sposób; te na fotografii zostały zlutowane ze sobą, a następnie rozcięte. Rozcięcie każdej pary jest niepowtarzalne. Klienci decydują każdorazowo czy rozcięcie ma być ostre, czy łagodne. Obrączki wykonać można także z białego lub różowego złota, palladu i platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: drapana, satyna, wariatka, młotek duży i mały. Z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm, a minimalna grubość dla tego wzoru to 1,4mm. Grawer wewnętrzny wykonujemy w jednym z wielu rodzajów czcionki, można też grawerować jakieś rysunki, odręczne pismo, itp. Jeśli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Te obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Na życzenie Klientów do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Istnieje możliwość zamówienia innych kamieni. Wielkość kamieni w obrączkach jest uzależniona od ich grubości, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ponad powierzchnię obrączek. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 ( 14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak