Obrączki z białego złota, faktura drapana - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota, faktura drapana
E5
kolekcja: ślad

Obrączki z białego złota
faktura drapana

Cena ok. 3740 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
5 30
Obrączki wykonane są z białego złota próby 585, faktura drapana, profil w dwustronna soczewka, linia rozcięcia obrączek - ząbki.

Obrączki z kolekcji „ślad” powstają w różny sposób; powyższe zostały zlutowane ze sobą, a następnie rozcięte. Rozcięcie każdej pary jest niepowtarzalne. Może być ostre, może być łagodne, sposobie rozdzielenia obrączek decydują każdorazowo Klienci. W tym przykładzie męska obrączka po rozcięciu została zwężona o ok. 1,5 mm. Minimalna grubość dla tego wzoru to 1,4mm. Również z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm. Obrączki można wykonać także z żółtego lub różowego złota, palladu i platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, wariatka, młotek duży i mały. Grawer wewnętrzny wykonujemy w jednym z wielu fontów, można również wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Istnieje możliwość zamówienia innych kamieni. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Te obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak