Obrączki ślubne z palladu z alfabetem Morse'a - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z alfabetem Morse'a
E2
kolekcja: ślad

Obrączki z palladu
alfabet Morse’a
faktura satyna

Cena ok.  3820 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
2 30
Obrączki wykonano z palladu próby 500, faktura satyna, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek – ząbki, na zewnątrz grawer wykonany alfabetem Morse'a.

Te obrączki zostały zlutowane ze sobą, a następnie rozcięte wzorem w ząbki. Rozcięcie każdej pary jest inne. O sposobie rozdzielenia obrączek decydują Klienci. Minimalna grubość w tym wzorze to 1,4 mm. Z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm. Pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Obrączki można wykonać również z białego, żółtego lub różowego złota i platyny. Do tego wzoru zalecane są faktury: poler i satyna.
Wewnątrz grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów pisma, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeśli miejsce na to pozwala grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, że im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów możemy wstawić również inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę. Wybór profilu obrączek nie ma wpływu na cenę. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
Ceny obrączek podane na stronie mają wartość przybliżoną, uśrednioną, mogą być inne przy różnych rozmiarach obrączek. Zmieniają się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak