Złote obrączki ślubne, faktura wariatka - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne, faktura wariatka
E16
kolekcja: ślad

Obrączki z białego złota
faktura wariatka

Cena ok. 3580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
23 30
Obrączki wykonane są z białego złota próby 585, faktura wariatka, profil: wypukłe na zewnątrz, spłaszczone w środku, „śladem” jest wycięcie obrączek w taki sposób, że się wzajemnie przenikają.

Przesłaniem tych obrączek jest „na zawsze razem”, można je połączyć ze sobą przeciągając jedną przez drugą w miejscu przecięcia. Obrączki te można wykończyć innymi fakturami: poler, satyna i drapana. Wykonujemy je również z białego, żółtego lub różowego złota, palladu oraz z platyny. Grawerujemy dowolne teksty o wybranym kroju pisma, możemy także wykonać różne rysunki, odręczne pismo, odciski, itp. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca grawerujemy dłuższe teksty. Obrączki możemy wykonać jeszcze o innym profilu; o przekroju okręgu lub kwadratu. Profil obrączek nie ma wpływu na cenę. W nasze obrączki możemy wprawić różne kamienie: oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientówwstawiamy inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostosowana do grubości obrączek, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak