Obrączki ślubne z palladu z brylantem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z brylantem
E13a
kolekcja: ślad

Obrączki z palladu
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura wariatka

(inne ujęcie E13)

Cena ok. 3490 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
19 30
Obrączki wykonano z palladu próby 500, faktura wariatka, profil w przekroju prostokąt, „śladem” jest literka M, do damskiej wprawiono 1,5 mm. biały brylant.

Motywem łączącym są pierwsze litery imion obojga Klientów; w damskiej znajduje się na zewnątrz i odciska się śladem wklęsłym w obrączce męskiej. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, po piłce, młotek duży i mały.
Do obrączek wprawiamy różne kamienie: oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostosowana do grubości obrączek, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu czcionek, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, odciski, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profil obrączek nie ma wpływu na cenę. Pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedźObrączki można wykonać również z białego, żółtego lub różowego złota oraz z platyny. Do obrączek wprawiamy różne kamienie: oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostsowan do grubości obrączek, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak