Obrączki ślubne ze złota z puzzlem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z puzzlem
E12
kolekcja: ślad

Obrączki z białego
i żółtego złota
faktura poler
i wariatka

Cena ok. 3760 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
16 30
Obrączki wykonane są ze złota białego i żółtego próby 585, faktura wariatka i poler, profil z zewnątrz płaski i wyoblony wewnątrz, a ślad łączący te obrączki to element puzzla.

W tych konkretnych obrączkach został wykorzystany motyw puzzla; na damskiej jest on wypukły, a w męskiej został on „odciśnięty”. Obie obrączki idealnie do siebie pasują. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, po piłce, młotek duży i mały. Obrączki można wykonać również z różowego złota, palladu oraz z platyny. Na życzenie naszych Klientów do obrączek wprawiamy różne kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostosowana do grubości obrączek, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Powinne w całości mieścić się w obrączce. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub, z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę. Wybór profilu obrączek nie ma wpływu na cenę. Wewnątrz obrączek grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu rodzajów pisma, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak