Obrączki z żółtego złota, faktura satyna - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z żółtego złota, faktura satyna
E1
kolekcja: ślad

Obrączki z żółtego złota
faktura satyna

Cena ok. 3690 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
1 30
Obrączki wykonano z żółtego złota próby 585, faktura satyna, profil w przekroju prostokątny, linia rozcięcia obrączek - ząbki.

Ta wersja „Śladu” powstała w ten sposób, że zlutowaliśmy obie obrączki ze sobą, a następnie rozcięliśmy je w ząbki. Rozcięcie każdej pary jest niepowtarzalne. O sposobie rozdzielenia obrączek decydują każdorazowo Klienci. Minimalna grubość tego wzoru to 1,4mm. Z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm. Obrączki można wykonać również z białego lub różowego złota, palladu i platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, wariatka, drapana, po piłce. 
Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę. Wybór profilu obrączek nie ma wpływu na cenę. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, bowiem poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak