Złote obrączki ślubne z zapisem EKG - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne z zapisem EKG
C9
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
z zapisem EKG
faktura satyna

Cena ok. 3660 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
8 88
Obrączki z żółtego złota próby 585 z zapisem EKG obojga Klientów

faktura satyna, profil - w przekroju prostokąt. Obrączki te można wykonywać ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Na szerszych obrączkach możemy ten zapis zrobić w dwóch wierszach. Preferowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, itp.
Grubość naszych obrączek to nie mniej niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że Jego obrączki będą wytrzymałe. Obrączek wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie- są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak