obrączki C81 - inneobraczki.pl
Obrączki z ręcznie grawerowanym ornamentem
C81
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
ręcznie grawerowane
szmaragd, szafir, rubin
o średnicy 1,7 mm
oraz szmaragd
o średnicy 2,0 mm
faktura poler

Cena ok. 4750 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
70 88
Ornamenty

Bardzo lubimy podejmować się wyzwań, przy tej realizacji klientka zażyczyła sobie ręczny grawerunek z motywem roślinnym, tak też zrobiliśmy. Męska obrączka tylko w minimalnym stopniu nawiązuje do damskiej, ale i tak widać wyraźnie, że tworzą parę. U Pani osadzony jest szmaragd o średnicy 2,0 mm, u Pana natomiast trzy kamienie o średnicy 1,7 mm: rubin, szafir, szmaragd. Powierzchnia jest w polerze. Obrączki te można wykonywać również ze złota żółtego, różowego oraz z platyny. Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi czcionkami, może być rysunek, własne pismo, itp. 
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak