Obrączki z tytanu z grawerem bieżnika opony - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z tytanu z paskiem żółtego złota z grawerem opony
C8
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem żółtego złota
grawer bieżnika opony
faktura satyna

Cena 2300 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
7 88
Obrączki z tytanu z paskiem z żółtego złota próba 585, ozdobione grawerem bieżnika opony

faktura satyna, profil - prostokątny w przekroju. Obrączki te można wykonywać z kombinacji złota żółtego, białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Wzór graweru, w tym przypadku bieżnika dostarczony przez Klientów może być dowolny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to również: poler, satyna i wariatka.
Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnego rodzaju pisma, może być również własne rysunek lub pismo, etc.
Takie obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą. Powyższe obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu z paskiem złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak