obrączki C74 - inneobraczki.pl
Obrączki z tantalu
C74
kolekcja: fantazja

Obrączki z tantalu
faktura duży i mały młotek

Cena 2700 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
63 88
Obrączki z tantalu

Tantal to nowość w naszej ofercie. Jest on kowalnym, stalowoszarym metalem. Tantal jest odporny na działanie mocnych kwasów nieorganicznych i wody królewskiej, gdyż ulega pasywacji, jest także odporny na korozję. Nie jest metalem szlachetnym jak złoto czy pallad i platyna, ale bardzo dobrze sprawdza się na palcach, a co więcej jest najciemniejszym z metali nadającym się do noszenia na skórze. Ta para została wykonana w dwóch fakturach młotka. Obrączki te można wykonywać również ze złota żółtego, białego, różowego, palladu oraz z platyny. Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi czcionkami, może być rysunek, własne pismo, itp. 
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tantalu.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak