obrączki C70 - inneobraczki.pl
Obrączki - wstęga Mobiusa
C70
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
damska o fakturze wariatki
z 8 brylantami fi 1,3 mm
męska drapana

Cena ok. 4480 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
60 88
Oryginalne i piękne

Często zdarzają nam się nietypowe zamówienia, tak też było tym razem. Klientka zażyczyła sobie obrączkę w kształcie wstęgi Mobiusa. Ozdobiona została 8 brylantami.
Męska ma ścięte boki i ma inną fakturę - podrapaną.
Obrączki wykonane są ręcznie, mają fakturę dużego, wypolerowanego młotka.
Wewnątrz wygrawerowano odciski linii papilarnych. Wewnątrz grawerujemy dowolnie długie teksty jeśli miejsce na to pozwala. Do wyboru mamy wiele rodzajów pisma, możemy także wygrawerować dowolne rysunki lub odręczne pismo. Wykonujemy obrączki o minimalnej grubości 1,3 mm. Taka grubość gwarantuje odporność na odkształcenia i są wygodne w noszeniu. Do dyspozycji są cztery profile: A. obrączki o przekroju prostokątnym, B. profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C. z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D. profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. W tym modelu w męskiej wykonany jest profil nr 1. Damska ma jak widać nietypowy kształt, ale jest bardzo wygodna. W obrączki wprawiamy białe, czarne i kolorowe brylanty a także inne szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy, a także staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia w konkretnych obrączkach. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak