obrączki C69 - inneobraczki.pl
Obrączki z białego złota z 2,5 mm brylantem
C69
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
faktura młotek polerowany
brylant o średnicy 2,5 mm

Cena ok. 4810 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
59 88
Młotkowane obrączki z białego złota

Obrączki wykonane są ręcznie, mają fakturę dużego, wypolerowanego młotka.
Wewnątrz wygrawerowano odciski linii papilarnych, do tego w damskiej obrączce wprawiony jest brylant o średnicy 2,5 mm.
Młotek to bardzo popularna faktura, sprawia, że obrączki wyglądają na surowe, "niedopracowane". Wielu klientów ceni sobie właśnie taki niedoskonały wygląd. Każda para wykończona młotkiem wygląda inaczej, nie da się dwa razy identycznie wykonać takiej faktury - stąd ich niepowtarzalność.
Wewnątrz grawerujemy dowolny teksty do 21 znaków lub więcej, jeśli miejsce na to pozwala. Do wyboru mamy wiele rodzajów pisma, możemy także wygrawerować dowolne rysunki lub odręczne pismo. Wykonujemy obrączki o minimalnej grubości 1,3 mm. Taka grubość gwarantuje odporność na odkształcenia i są wygodne w noszeniu. Do dyspozycji są cztery profile: A. obrączki o przekroju prostokątnym, B. profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C. z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D. profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. W tym modelu polecamy profil nr 1 prostokątny lub nr 3. W obrączki wprawiamy białe, czarne i kolorowe brylanty a także inne szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy, a także staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia w konkretnych obrączkach. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak