obrączki C68 - inneobraczki.pl
Obrączki z żółtego złota
C68
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
faktura satyna

Cena ok. 3760 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
58 88
Obrączki z osobistym grawerem

Obrączki, które są skrojone dla konkretnej pary to chyba najpiękniejszy, osobisty przedmiot jaki możemy posiadać. Każdy z nas jest inny, dlatego też obrączki ślubne mogą różnić się od siebie. W tym przypadku para zamówiła obrączki z żółtego złota próby 585, ale z wygrawerowanymi motywami gór i morza. Teraz pozostaje nam tylko zgadywać, czy oboje lubią te miejsce, czy może jedno pochodzi z Tatr, drugie znad Bałtyku. Tego nie wiem, Klienci nie zawsze dzielą się wiedzą, dlaczego taki, a nie inny pomysł.
Z pewnością potrafimy wygrawerować nawet najbardziej osobiste napisy, intymne rysunku, własne pismo... i wiele innych. Ogranicza Państwa w zasadzie tylko wyobraźnia.
Takie Obrączki ślubne możemy też ozdobić kamieniami szlachetnymi, dysponujemy różnymi kolorami i kształtami. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak